Realizácie

" Doprajte Vášmu priestoru zažiariť! Ponúkame realizácie zákazkového šitia závesov a záclon a pokladanie kobercov a podlahovín pre domácnosti, reštaurácie, penzióny a hotely. Naša vášeň pre detail a eleganciu u Vás vytvorí atmosféru, po ktorej ste vždy túžili." 

 

 

_____

Zákazkové šitie záclon a závesov

Zameranie, návrh, dodanie a realizácia

Predstavte nám svoju predstavu o vašom interiéri a my vám poradíme ako váš domov, záhradu, hotel či chalupu premeníme na útulné miesto vašich snov. Ponúkame zákazkové šitie záclon, závesov, dekoračných doplnkov a garnižové systémy na mieru pre Vás. Vyberte si zo širokej škály látok, farieb a vzorov a my vám ich radi upravíme podľa vašich individuálnych požiadaviek. Každý kúsok bude jedinečný a prispôsobený vášmu štýlu.

  

_____

Pokládka kobercov a podlahovín

Odborné poradenstvo, prípravné práce, príprava podkladu, realizácia


Zvoľte si kvalitu a pohodlie pre vašu podlahu! Sme spoľahlivým partnerom na kompletnú dodávku a montáž objektových, kancelárskych, bytových PVC krytín, kobercov a laminátových podláh. Ponúkame široký výber kobercov a podlahovín v rôznych farbách, textúrach a vzoroch, aby sme vám pomohli vytvoriť priestor presne podľa vašich predstáv.

 

 

_____

Sme tu pre Vás

Ak máte záujem o našu ponuku, radi vám poradíme, ak vyplníte tento kontaktný formulár a napíšte nám vaše požiadavky. My sa vám čo najskôr ozveme.

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

 

 

_____

Naše realizácie

Naše portfólio zahŕňa realizáciu našich služieb v bytoch, domoch, hoteloch, penziónoch, reštauráciách, kancelárskych a polyfunkčných priestoroch, školách a škôlkach či športových halách.